Sztuka na Dzień Ziemi

Sztuka na Dzień Ziemi pt. „Ekosmerfy”-autorstwa Renaty Łęczyńskiej- jest inscenizacją pełną humoru i zawierającą edukacyjno- ekologiczne przesłanie.

Oczywiście nawiązuje do znanej telewizyjnej  bajki, więc znajdziecie tu: Smerfy, Matkę Naturę,  Gargamella i jego nieznośnego kota Klakiera.

Chociaż pierwotnie sztuka  napisana została dla uczniów ze szkoły podstawowej, to z powodzeniem może być wystawiana także przez gimnazjalistów. Bardzo proste kostiumy, umowna  scenografia i zabawny łatwy do zapamiętania tekst, umożliwia wystawienie sztuki po zaledwie 2-3  próbach (przy średnio zdolnych artystach szkolnej sceny).

To naprawdę świetna zabawa dla całego zespołu aktorskiego i widzów! Do pobrania w sekcji download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>